İki Renkli Yaratıcı Duvar Tonları
Ankara Move İç mimarlık Ofis Tasarımları

İki Renkli Yaratıcı Duvar Tonları

İki Renkli Yaratıcı Duvar Tonları

Konfor bölgeniziniz dışına çıkarak farklı bir tasarım yapmak ve kolay değişiklik ile evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız bu fikirler tam da size göre. İc mimarlık firması olan Move Mimarlık olarak işte sizlere tavsiye edebileceğimiz duvar renkleri;

  • Deniz mavisi

Deniz mavisi evinize farklı bir hava katmak için ev çok tercih edilecek olan renklerdendir. Bu renk en güzel beyaz ile kombine olur. Beyaz bir şömine, beyaz koltuklar vb. beyaz mobilyalarınız varsa, tek bir duvarı deniz mavisi yaparak, aynı zamanda pencere kenarlarını beyaza boyayarak şık bir tasarım yakalayabilirsiniz.

  • Taze nane

Yine beyaz ile çok güzel ve farklı bir şekilde kombine edilebilecek olan taze nane rengi, ayrıca duvarlarınıza altın varaklı bir görünüm katacaktır. Beyaz duvarlarınıza bu renk ile yapacağınız çizgi detayları ile en sade tasarımlar bile hareket kazanacaktır.

  • Fas tarzı

Fas’ta kullanılan geometrik şekil unsurlarını yine beyaz duvarlarınızda kıllanabilirsiniz. 1950’l, yıllarda Fas’ta moda olan bu tarz, şimdilerde özellikle mutfaklarda kullanılıyor.

  • Siyah

Kirli beyaz rengi ile siyah rengi kombine ederek küçücük bir yatak odasına geniş bir hava katabileceğinizi biliyor musunuz? Çukurambar ic mimarlık ofisi olarak bu tarz duvar rengi ile açık renk mobilyalar kullanmanızı tavsiye ederiz.

  • Kömür grisi

Beyaz ile çok güzel bir ahengi olan kömür grisi özellikle yemek odalarında kullanılabilir. Eskitme mobilyalar ile de büyük bir uyumu olacak bu rengi, duvara yerleştireceğiniz çerçevelerde de kullanabilirsiniz. Beyaz çerçeve içlerine kömür grisi baskılar ile farklı bir hava katabilirsiniz.

  • Lacivert

Gevrek beyaz rengi ile yine yemek odalarınızda bu rengi kullanarak muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz.

  • Krem rengi

Duvarların odak noktası haline gelmesini istiyorsanız beyaz ile birlikte bir duvarı da krem yaparak üzerine aksesuar asabilirsiniz.

Sadece duvarlarda değil zeminde de iki renk kullanabilirsiniz. Nötr renklerden oluşan iki renk seçerek mutfak zeminlerine hareket katabilirsiniz. Pervaz ve kapılarınızın rengi de atmosferi değiştirme noktasında önemlidir. Örneğin çocuk odası için Ankara move iç mimarlık olarak beyaz ve pastel mavi renklerden pervaz ve kapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...