Küçük Odalarda Bu Boyaları Kullanarak Ortamı Geniş Gösterebilirsiniz
Ankara Dekorasyon Ankara Move İç mimarlık Ofis Tasarımları Villa Dekorasyon

Küçük Odalarda Bu Boyaları Kullanarak Ortamı Geniş Gösterebilirsiniz

Küçük Odalarda Bu Boyaları Kullanarak Ortamı Geniş Gösterebilirsiniz

Küçük bir iç mekan doğru mobilya ve renk ile büyük bir alana dönüşebilir. Düzenli bir yerleşme ile birlikte inanılmaz derecede odanız büyüyebilir. Bazı boya renkleri kullanılarak yapılacak olan hileler ile odalarınız daha büyük bir hal alacaktır. Ankara move ic mimarlık firması olarak sizler için bu renkleri derledik.

Odanızın rahat bir atmosfere sahip olması, gündelik yaşamın stresinden uzaklaşmanız için idealdir. İşten yorgun geldiğinizde karmaşık ve küçücük bir ev canınızı sıkabilir. Karanlık duvarlar üzerinize gelirken, kocaman mobilyalar ile hareket etmekte dahi zorlanabilirsiniz.

  • Yaban Mersini

Koyu bir renk olduğu için pek kişi tarafından tercih edilmiyor olsa da ic mimarlık ofisi olarak sizlere yaban mersini rengi kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü odayı karanlık bir şekilde boyayıp da mobilyalarınızı çok açık renkli olarak tercih ederseniz bu durumda ortam hem doğal hem aydınlık hem de büyük görünecektir.

  • Polo mavisi

Odada yine açık renkli mobilyalar kullanarak geniş bir tasarım yaratabilirsiniz. Koyu tonlar köşeleri bulanık hale getirir ve evinizin geniş durmasına yardımcı olur.

  • Oniks

Kadife gibi duran köşeler her zaman size avantaj sağlayacaktır Şayet ev içinde ahşap kullanılırsa bu renk kullanıldığında tavan daha az görünecek ancak odanın genişliği görsel olarak artacaktır.

  • Anka Kumu

Bu renk üzerinde ışığın hareketi çok güzeldir. İc mimar olarak sizlere tavsiyemiz küçük alanları büyük göstermek için harika bir kaplama etkisi yaratan anka kumu rengini kullanmanız olacaktır.

  • Sakin

Doğal ışığa sahip olan bu harika rengi Çayyolu ic mimarlık firması olarak tavsiye ediyoruz. Nötr olan bu renk aynı zamanda katmanlı olan tekstil ürünleri ile çok güzel görünmektedir.

  • Kırmızı tonları

Pembeye çalan kırmızı tonları ile ortama farklı bir hava katarken aynı zamanda küçük alanları büyük gösterebilirsiniz. Çankaya ic mimarlık olarak peygamber çiçeği ile birlikte de kullanılacak olan bu renk, modern lake bir masa, antika bir sandalye ile çok şık bir görünmektedir.

Siz de bu renkleri kullanarak mükemmel tasarımlar yapabilir, küçük alanları ferah bir alan ile değiştirebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...