Osmanlı Tarzı Ev Dekorasyonu
Ankara Move İç mimarlık

Osmanlı Tarzı Ev Dekorasyonu

Osmanlı Tarzı Ev Dekorasyonu

Ankara anahtar teslim iç mimarlık ofisi olan Move Mimarlık, özellikle Osmanlı tarzı dekorasyonların en iyisini hazırlama konusunda geniş bir portföye sahiptir. Bu nedenle Osmanlı tarzını benimseyen, bunu kendi yaşam alanına uygulamak isteyen herkes, buradan hizmet alabiliyor. Teknik bilgi elbette ki dekorasyonda önemli bir yere sahiptir. Ancak burada yaşayacak olan kişinin nasıl bir şey istediğini bilmek, ona göre tasarımlar yapmak ancak büyük ve prensip sahibi olan şirketlere yakışır. Move Mimarlık bu aşamada müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, modern dünya ürünlerini, Osmanlı tarzına çok başarılı bir şekilde yansıtıyor.

Osmanlı Tarzı Ev Dekorasyonu
Osmanlı Tarzı Ev Dekorasyonu

Osmanlı Tarzının Modern ve Minimal Hali

Ankara iç mimarlık dekorasyon firması olarak Move Mimarlık ile anlaşacaksanız Osmanlı tarzında dahi rahatlık bulabileceksiniz. Bir kişinin yaşam alanı elbette ki şık olmalıdır. Ancak 7 gün 24 saat geçirdiğiniz bir yerde mutlaka rahat edebilmelisiniz. İşte istediğiniz tasarımlarda rahat edebilmeniz ise ancak iyi bir firmanın dokunuşu ile olabilir. O nedenle Move Mimarlık tarafından yapılan tasarımlarda rahatça dinlenmeniz mümkün oluyor.

Söz konusu Osmanlı tarzı olduğunda akla altın kaplamalar, taşlar geliyor. Yani gösterişi sevenlerin tarzı Osmanlı tarzı olabiliyor. Ancak çok karmaşık tasarımlar da bir süre hem gözü yoruyor hem de rahatlık ilkesinden dışarı çıkıyor. İç mimarlık denildiğinde bu sadece mobilyadan ibaret bir durum değildir. Duvar kağıdına kadar Osmanlı tarzını yansıtmak gerekiyor. Bunu en iyi ölçüde yapan firma sayesinde rahatlık ve gösteriş aynı cümle içerisinde yer alabiliyor.

Osmanlı Tarzı Dekorasyonun Olmazsa Olmazları

Saray kültürünü yansıtabilmek için Osmanlı tarzı dekorasyonu benimseyen çok sayıda insan bulunuyor. O nedenle ilk olarak gösterişli avizelerin dekorasyon içerisinde yer alması önemlidir. Varak işlemeli aynalar da bu dekorasyonun vazgeçilmezleri arasındadır. Duvar kağıtları desenlidir ancak gösterişi simli oluşundadır. Halılar genel olarak el dokuması seçilecektir. Koltuklar büyüktür, kalıplıdır. Ankara’da iç mimar arıyorsanız Move Mimarlık ile anlaşabilir, Osmanlı tarzını yaşam alanınıza en doğru şekilde yansıtabilirsiniz. Evim küçük diye üzülmeyin, firma evinizi çok daha büyük gösterecek fikirler de üretecektir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...