Soyunma Odası Dekorasyonu
Ankara Move İç mimarlık

Soyunma Odası Dekorasyonu

Soyunma Odası Dekorasyonu

Ankara iç mimarlık firmaları arasında yer alan, hem alışveriş merkezleri hem de ev dekorasyonu konusunda tecrübeye sahip olan Move Mimarlık, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundururken modayı her an takip ediyor, geleceğin tasarımlarının altına imzasını atıyor. Spor salonlarında, stadyumlarda, mağazalarda soyunma odası standartlarına uyum sağlamak gerekiyor. Kişiler soyunma odalarında yaşadıkları sıkıntılar nedeni ile spor yapmaktan, alışverişe yönelmekten çekiniyor. Doğru tasarımlar sayesinde soyunma odalarında rahat hareket kabiliyeti sağlamak mümkündür.

Soyunma Odası Dekorasyonu
Soyunma Odası Dekorasyonu içerisinde kişinin rahat hareket edebileceği bir alan bulunmalıdır. Kişi kıyafetlerini değiştirirken sağa sola vurmamalıdır.

Soyunma Odaları Nasıl Tasarlanmalıdır?

Soyunma odalarında bir ürün denemek alıcılar için en büyük işkencelerden biri haline geliyor. O nedenle de en iyi şekilde tasarım yapmak, mağazaların satış hareketini ciddi anlamda etkiliyor. Ankara iç mimarlık ofislerinden olan Move Mimarlık Türkiye standartlarında en iyi soyunma odalarını tasarlıyor ve bu sayede mağazaların satışına etki ediyor. Günümüzde bir soyunma odasında olması gereken tüm teknik bilgileri bilen ve bunları kullanan firma sayesinde insanlar rahatlıkla ürün deneyebiliyor, üstünü değiştirebiliyor. Aşağıdaki tüm özelliklerin bir soyunma odası içerisinde bulunması gerekiyor:

  • Soyunma odası içerisinde kişinin rahat hareket edebileceği bir alan bulunmalıdır. Kişi kıyafetlerini değiştirirken sağa sola vurmamalıdır.
  • Kıyafet değişikliği yapan kişilerin üzerindekileri koyabileceği bir alanın olması gerekiyor. Askılar ile de bu durum desteklenebilir.
  • Kişi oturarak bir kıyafet ya da ürün denemek isteyebilir. O nedenle soyunma odalarında mutlaka oturacak bir alan olması gerekir.
  • Kişiler soyunma odasında denedikleri bir ürünü bir başkasının görmesini istemeyebilir. Bu nedenle mutlaka soyunma içerisinde boy aynası bulunmalıdır.
  • Bilindiği üzere soyunma odakları çok küçük ve basıktır. Bu basıklık ışıklandırma ile aşılabilir. Doğru ışık kullanılması gerekir.

Ankara en iyi iç mimar arayışındaysanız Move Mimarlık sayesinde aradığınız mimara ulaşabileceksiniz. Son yıllarda mağazacılık sektörü oldukça ilerledi ve dolayısıyla mağaza tasarımları da önemli bir yere sahip oldu. Mağaza dekorasyonları konusunda başarılı bir yere sahip olan Move Mimarlık, soyunma odaları konusunda da en rahat, en ekonomik tasarımların altına imzasını atıyor. Bu sayede hem mağazacılar hem de alıcılar bu durumdan büyük bir memnuniyet duyuyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...