Stockholm Ev Tarzı Tasarımlar

Stockholm Ev Tarzı Tasarımlar

Stockholm tarzı, son dönemde dekorasyon ile ilgilenenler tarafından çok fazla popüler hale gelmiştir. Yaşam alanlarına, ofislere ya da iş yerlerine uygulanabilen bu tarz tasarımlar, geniş ve ferah mekanların oluşturulmasına yardımcıdır. Ankara iç mimar ev dekorasyon firmaları araştırmasında olanlar, Stockholm tarzı oluşturabilmek adına profesyonel çalışanlardan destek almak zorundadırlar. Bu aşamada ise firmalar ile ilgili detaylı araştırma yapmak gerekir.

Stockholm Ev Tarzı Tasarımlar
Stockholm Ev Tarzı Tasarımlar

Açık Renklerde Ve Minimalist Duvarlar

Stockholm tarzında, açık renkte duvarlar ile birlikte minimalist aksesuar kullanımı ön plandadır. Mekanın olduğundan daha ferah ve geniş görünmesi adına az eşya ile bir fark yaratılmasına özen gösterilir.

  • Ankara iç mimarlar odası, birbirinden farklı firma ve alanında donanımlı personeller ile müşterilerin isteklerinin en iyi şekilde karşılanmasına özen gösterir.
  • Stockholm tarzında aynı zamanda tavanları yüksek, şık aydınlatmalar ve rahat mobilyalar ile değişik bir tarz oluşturulması amaçlanır.
  • Evlerinin ya da yaşam alanlarının daha konforlu hale gelmesini isteyenler açısından bu tür tarzlar son derece avantajlıdır.

Ahşap parçalar, Stockholm tarzında en çok tercih edilen aksesuarlar arasında gösterilir. Mekana daha vintage ve farklı bir görünüm katar.

Ahşap Parçalar Ve Az Mobilyalar Ön Planda

Stockholm ev tasarimlari
Stockholm ev tasarimlari

Ankara iç mimarlık firmaları Stockholm tarzı bir ev oluşturmak isteyen müşterilere, kesintisiz olarak yardımcı olur. Bu aşamada Move mimarlık ofisi, profesyonel ve alanında uzman çalışanları ile birlikte en hızlı sonuçların oluşturulmasına katkı sağlar.

  • Stockholm modelinde, ahşap parçalar dışında az mobilya kullanımı da önemlidir.
  • Kullanışlı, rahat ve dikkat çekici parçalar ile sade bir şıklık oluşturulması amaçlanır.
  • Move mimarlık çalışanlarımız bu aşamada en iyi parçaları kullanarak müşterilerin memnun olmasını amaçlar.
  • Kısa süre içerisinde yaşam alanları ya da evler, müşterilerin istekleri doğrultusunda teslim edilir.

Stockholm tarzı, çok eşya sevmeyen ve konforlu parçaları kullanmak isteyenler açısından en avantajlı seçeneklerden bir tanesidir. Mobilyaların ve duvar renklerinin ise genellikle toprak tonlarında ya da açık olmasına özen gösterilir. Geniş daireleri tasarlarken bu tarz seçeneklerden çok fazla ilham alınır.