Yatak Odanızın Daha Lüks Görünmesi İçin Tavsiyeler
Ankara Dekorasyon Ankara Move İç mimarlık Villa Dekorasyon Yatak Odası Dekorasyon

Yatak Odanızın Daha Lüks Görünmesi İçin Tavsiyeler

Yatak Odanızın Daha Lüks Görünmesi İçin Tavsiyeler

Evinizdeki en kişisel alanlardan olan yatak odaları için sizlere harika tavsiyelerimiz var. Ankara ic mimarlık firması olan Move Mimarlık ile hem rahatlayacağınız hem de kendinizi adeta şarj edeceğiniz bu odayı lüks ve şık göstermek için birkaç ip ucundan bahsedeceğiz.

Odanızı lüks göstermek için asla halı kullanmayı ihmal etmeyin. İc mimar olarak sizlere tavsiyemiz yatak odanıza hem sıcaklık hem de doku eklemek adına bir halı seçmeniz olacaktır. Bu halının yatak odası mobilyaları ile uyumuna dikkat edin. Post tarzında halılar kullanabileceğiniz gibi, daha ince ve dijital baskılı olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

Odaya ekleyeceğiniz objeler ile zengin bir görünüm oluşturabilirsiniz. Çayyolu ic mimarlık olarak tarzınızı göstermeniz için evinizin en önemli ve bu kişisel alanında heykel, fotoğraf ve tablo kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca tablo gibi parçaların duvarda yer alması, duvarın güçlü durmasına sebep olacaktır.

Yine zengin ve lüks bir görünüm için dekor olarak kullanılan yastıkların çok fazla doldurulması gerekir. Aşırı doldurulmuş peluş yastıklar ile hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca ısılı ışık figürleri de yine bu dekorasyona katkıda bulunacaktır. Çankaya ic mimarlık olarak ifadelerin asılı olduğu lambalar, göz alıcı avizeler kullanarak muhteşem bir görünüm yakalamanızı tavsiye ederiz. Bu ışıkları satın almak için ise çok fazla bütçeye ihtiyacınız da yoktur.

Komidin üzerindeki eşyaların da düzeni ortamı lüks kılar. Yarım kalmış su bardakları, kitaplar, peçeteler, şarj aletleri yerine düzenli bir komodin ile bu lüks görünüme katkıda bulunabilirsiniz. Zemin de lüks görünüm için önemlidir. Yerde halı dışında herhangi bir şey olmaması ve temiz bir zemin ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Şifonyer, kadife koltuk, ahşap bir karyola vb. şık parçaları da birbiri ile kombine edebilirsiniz.

Ayrıca ortamın daha canlı durması için ortama yeşillik de ekleyebilirsiniz. Şifonyer üzerine canlı olmasa da yapay bitkiler yerleştirerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İc mimarlık ofisi  Move Mimarlık olarak şık ve lüks bir yatak odasına sahip olmanız noktasında sizlere destek olmamız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...